Her finner du de viktigste kontaktpunktene til klubben.

Besøks- og kontoradresse: Haukeveien 11 (Nadderud Arena), 1357 Bekkestua
Telefon: 67 12 57 67
Telefax: 67 12 57 67
Offisiell e-postadresse: post@haslumhk.no
Mediehenvendelser: media@haslumhk.no
Ansvarlig redaktør www.haslumhk.no/digitale medier: 
Eirik Oskarsen
E-faktura (referanse/avdeling må oppgis): haslumhk@ebilag.com

Kontaktpunkter

SALG/MARKED

Odd Arne Støstad Marsteinstredet
E-post: odd.arne@haslumhandball.no
Telefon: 41 42 43 12

Salg/marked

Tore Solberg
E-post: tore.solberg@haslumhandball.no
Telefon: 93 48 01 06

Salg/marked

Eirik Oskarsen
E-post:
eirik@haslumhandball.no
Telefon: 92 25 79 03

Spillerutvikler/prosjektleder

Anne Hemmingsen
E-post: anne@haslumil.no
Telefon: 92 25 44 50

Økonomi, regnskap og lønn 

BILLETTANSVARLIG

Silje Guldbrandsen
E-post: 
silje@haslumhk.no
Mobil: 
99 47 84 33

Sesongkort, billett og akkreditering

Sport

HOVEDTRENER/SPORTSSJEF, ELITE

Tom-Eirik Skarpsno
E-post: tom-eirik@haslumhk.no

A-herrer

TRENER, ELITE

Erlend Mamelund
E-post: media@haslumhk.no
Mobil: 95 94 09 31

A-herrer

TRENER, ELITE

Ole Andreas Sverre
E-post: oa@haslumhandball.no
Mobil: 41 85 43 26

A-herrer

SPILLERUTVIKLER

Eirik Oskarsen
E-post:
eirik@haslumhandball.no
Telefon: 92 25 79 03

A-herrer, hovedtrener rekrutt

MÅLVAKTSTRENER, ELITE

Trond Tjemsland

FYSISK TRENER, ELITE

Christian Ekelund Solberg

MEDISINSK APPARAT
Joakim Schanke Stensø medisinsk ansvarlig

MATERIALFORVALTER
Petter Andersen 

E-post: petter@haslumhk.no
Mobil: 90 74 82 87

OPPMANN

Terje Halvorsen
E-post: 
tghalvor@hotmail.com
Mobil: 93 23 33 39

For kontakt med medisinsk apparat, materialforvaltere eller øvrige personer i Haslum-systemet; bruk post@haslumhk.no.