Besøks- og kontoradresse: Haukeveien 11 (Nadderud Arena), 1357 Bekkestua
Telefon: 92 25 79 03
Telefax: 67 12 57 67
Offisiell e-postadresse: post@haslumhk.no
Mediehenvendelser: media@haslumhk.no
Ansvarlig redaktør www.haslumhk.no/digitale medier: 
Eirik Oskarsen

Presse må gjerne bruke våre bilder. Har du pekt deg ut et bilde som du vil bruke kommersielt, må du ha en godkjenning fra Haslum HK først. Ta kontakt med pressekontakt og markedssjef Eirik Oskarsen på e-post eirik@haslumhk.no eller telefon 92257903.


DAGLIG LEDER 
Merete Kristin Bøe
E-post:
merete@haslumhk.no
Mobil: 92 40 38 53

Marked

MARKEDSSJEF
Eirik Oskarsen
E-post:
eirik@haslumhk.no
Mobil: 92 25 79 03

Overordnet salg/marked, media/kommunikasjon og arrangement

EVENTANSVARLIG
Olai Jensen Vangen 
E-post:
olai@haslumhk.no
Mobil:
 40 46 53 82

Ansvarlig for arrangement, akademi/håndballskole, innholdsprodusent digitale medier

MARKEDSKONSULENT
Trond Tjemsland
E-post:
trond@haslumhk.no
Mobil: 92 08 78 11

Samfunn, lokale og regionale prosjekter og oppfølging av sponsoravtaler

BILLETTANSVARLIG
Silje Guldbrandsen
E-post: silje@haslumhk.no
Mobil: 
99 47 84 33

Sesongkort, billett og akkreditering

KIOSKANSVARLIG
Line Storhamar
E-post: line@haslumhk.no
Mobil:
 90 13 07 66

Kiosk og presse


Økonomi

ØKONOMIANSVARLIG
Anne Hemmingsen
E-post: anne@haslumil.no
Telefon: 92 25 44 50

Regnskap og lønn 


Sport 2019/20

HOVEDTRENER, ELITE
Sten Stockfleth
E-post: sten@haslumhk.no
Mobil: 40 45 15 64

ASSISTENTTRENER, ELITE
Erlend Mamelund
E-post:
post@haslumhk.no
Mobil: 95 94 09 31

TRENER, ELITE
Markus Svensson Selnak Rossavik
E-post: markus@haslumhk.no
Mobil: 95 75 49 52

FYSISK TRENER, ELITE
Christian Solberg Eklund 

KEEPERTRENER, ELITE
Christian Thue Bjørndal 

MENTAL TRENER, ELITE
Hege Brekke 

MEDISINSK APPARAT
Tuva Bilov-Olsen (medisinsk ansvarlig)
Mobil:
41 42 66 30

Fysioterapeuter:
Ragnhild Nygaard 

Johanna Myhrstuen 

MATERIALFORVALTERE
Terje Halvorsen
E-post: 
tghalvor@hotmail.com
Mobil: 93 23 33 39

Jan-Erik Grøndahl

For kontakt med medisinsk apparat, materialforvaltere eller øvrige personer i Haslum-systemet; bruk post@haslumhk.no.