Her finner du de viktigste kontaktpunktene til klubben.

Besøks- og kontoradresse: Haukeveien 11 (Nadderud Arena), 1357 Bekkestua
Telefon: 92 25 79 03
Telefax: 67 12 57 67
Offisiell e-postadresse: post@haslumhk.no
Mediehenvendelser: media@haslumhk.no
Ansvarlig redaktør www.haslumhk.no/digitale medier: 
Eirik Oskarsen

Presse må gjerne bruke våre bilder. Har du pekt deg ut et bilde som du vil bruke kommersielt, må du ha en godkjenning fra Haslum HK først. Ta kontakt med pressekontakt og markedssjef Eirik Oskarsen på e-post eirik@haslumhk.no eller telefon 92257903.

Administrasjon

DAGLIG LEDER 

Tom-Eirik Skarpsno
E-post: tom-eirik@haslumhk.no
Mobil: 97 12 32 12

Daglig drift, Haslumskolen

MARKEDSSJEF

Eirik Oskarsen
E-post:
eirik@haslumhk.no
Mobil: 92 25 79 03

Overordnet salg/marked, media/kommunikasjon

EVENTANSVARLIG

Olai Jensen Vangen 
E-post: 
olai@haslumhk.no
Mobil:
 40 46 53 82

Ansvarlig events, håndballskole, digitale medier

JOURNALIST

Stein Halvorsen
Mobil: 90 61 07 28

www.haslumhk.no

BILLETTANSVARLIG

Silje Guldbrandsen
E-post: silje@haslumhk.no
Mobil: 
99 47 84 33

Sesongkort, billett og akkreditering

Økonomi

ØKONOMIANSVARLIG

Anne Hemmingsen
E-post: anne@haslumil.no
Telefon: 92 25 44 50

Regnskap og lønn 

Sport 2020/21

HOVEDTRENER, ELITE

Sten Stockfleth
E-post:
 sten@haslumhk.no
Mobil: 40 45 15 64

ASSISTENTTRENER, ELITE

Ole Andreas Sverre
E-post: oa@haslumhk.no
Mobil: 41 85 43 26

TRENER, ELITE

Erlend Mamelund
E-post: post@haslumhk.no
Mobil: 95 94 09 31

FYSISK TRENER, ELITE

Christian Solberg Ekelund
E-post:
christian@haslumhk.no
Mobil: 41 85 43 26

MEDISINSK APPARAT
Tuva Bilov-Power (medisinsk ansvarlig)
Mobil:
41 42 66 30

Fysioterapeuter:
Ragnhild Nygaard 

Johanna Myhrstuen 

MATERIALFORVALTER
Petter Andersen 

E-post: petter@haslumhk.no
Mobil: 90 74 82 87

OPPMANN

Terje Halvorsen
E-post: 
tghalvor@hotmail.com
Mobil: 93 23 33 39

For kontakt med medisinsk apparat, materialforvaltere eller øvrige personer i Haslum-systemet; bruk post@haslumhk.no.