Her finner du de viktigste kontaktpunktene til klubben.

Besøks- og kontoradresse: Haukeveien 11 (Nadderud Arena), 1357 Bekkestua
Telefon: 92 25 79 03
Telefax: 67 12 57 67
Offisiell e-postadresse: post@haslumhk.no
Mediehenvendelser: media@haslumhk.no
Ansvarlig redaktør www.haslumhk.no/digitale medier: 
Eirik Oskarsen

Presse må gjerne bruke våre bilder. Har du pekt deg ut et bilde som du vil bruke kommersielt, må du ha en godkjenning fra Haslum HK først. Ta kontakt med pressekontakt og markedssjef Eirik Oskarsen på e-post eirik@haslumhk.no eller telefon 92257903.

NB! Fra mandag 16. mars 2020 er alle spillere, trenere og eventansvarlig permittert grunnet koronaviruset. Daglig leder og markedssjef tar alle henvendelser i denne perioden.

DAGLIG LEDER 

Merete Kristin Bøe
E-post:
merete@haslumhk.no
Mobil: 92 40 38 53

Marked

MARKEDSSJEF

Eirik Oskarsen
E-post:
eirik@haslumhk.no
Mobil: 92 25 79 03

Overordnet salg/marked, media/kommunikasjon og arrangement

EVENTANSVARLIG

Olai Jensen Vangen 
E-post: 
olai@haslumhk.no
Mobil:
 40 46 53 82

Ansvarlig events, håndballskole og akademi, innholdsprodusent digitale medier

JOURNALIST

Stein Halvorsen
Mobil: 90 61 07 28

www.haslumhk.no

BILLETTANSVARLIG

Silje Guldbrandsen
E-post: silje@haslumhk.no
Mobil: 
99 47 84 33

Sesongkort, billett og akkreditering

Økonomi

ØKONOMIANSVARLIG

Anne Hemmingsen
E-post: anne@haslumil.no
Telefon: 92 25 44 50

Regnskap og lønn 

Sport 2019/20

HOVEDTRENER, ELITE

Sten Stockfleth
E-post:
 sten@haslumhk.no
Mobil: 40 45 15 64

ASSISTENTTRENER, ELITE

Erlend Mamelund
E-post:
post@haslumhk.no
Mobil: 95 94 09 31

TRENER, ELITE

Markus Svensson Selnak Rossavik
E-post:
markus@haslumhk.no
Mobil: 95 75 49 52

TRENER, ELITE

Ole Andreas Sverre
E-post:
oa@haslumhk.no
Mobil: 41 85 43 26

FYSISK TRENER, ELITE

Christian Solberg Ekelund
E-post:
christian@haslumhk.no
Mobil: 41 85 43 26

KEEPERTRENER, ELITE
Christian Thue Bjørndal 

MENTAL TRENER, ELITE
Hege Brekke 

MEDISINSK APPARAT
Tuva Bilov-Olsen (medisinsk ansvarlig)
Mobil:
41 42 66 30

Fysioterapeuter:
Ragnhild Nygaard 

Johanna Myhrstuen 

MATERIALFORVALTERE

Terje Halvorsen
E-post: 
tghalvor@hotmail.com
Mobil: 93 23 33 39

For kontakt med medisinsk apparat, materialforvaltere eller øvrige personer i Haslum-systemet; bruk post@haslumhk.no.