Her finner du de viktigste kontaktpunktene til klubben.

Besøks- og kontoradresse: Haukeveien 11 (Nadderud Arena), 1357 Bekkestua
Telefon: 92 25 79 03
Telefax: 67 12 57 67
Offisiell e-postadresse: post@haslumhk.no
Mediehenvendelser: media@haslumhk.no
Ansvarlig redaktør www.haslumhk.no/digitale medier: 
Eirik Oskarsen
E-faktura (referanse/avdeling må oppgis): haslumhk@ebilag.com

Presse må gjerne bruke våre bilder. Har du pekt deg ut et bilde som du vil bruke kommersielt, må du ha en godkjenning fra Haslum HK først. Ta kontakt med pressekontakt Eirik Oskarsen på e-post eirik@haslumhk.no eller telefon 92257903.

Daglig ledelse

Eirik Oskarsen
E-post:
eirik@haslumhk.no
Mobil: 92 25 79 03

Salg/marked, drift/økonomi, media/kommunikasjon, arrangement

ØKONOMIANSVARLIG

Anne Hemmingsen
E-post: anne@haslumil.no
Telefon: 92 25 44 50

Regnskap og lønn 

ADMINISTRASJON, A-DAMER

Beate Bentzen
E-post:
beate@haslumhk.no
Telefon: 45 42 97 94

Kontaktpunkt A-damer

JOURNALIST

Stein Halvorsen
Mobil: 90 61 07 28

www.haslumhk.no

BILLETTANSVARLIG

Silje Guldbrandsen
E-post: silje@haslumhk.no
Mobil: 
99 47 84 33

Sesongkort, billett og akkreditering

Sport

HOVEDTRENER, ELITE

Tom-Eirik Skarpsno
E-post: tom-eirik@haslumhk.no

TRENER, ELITE

Erlend Mamelund
E-post: media@haslumhk.no
Mobil: 95 94 09 31

TRENER, ELITE

Ole Andreas Sverre
E-post: oa@haslumhk.no
Mobil: 41 85 43 26

TRENER, ELITE

Henrik Ruud Tovås

FYSISK TRENER, ELITE

Even Ramsdal
Martin Kalland Methi

MEDISINSK APPARAT
Joakim Schanke Stensø medisinsk ansvarlig

Fysioterapeuter:
Ragnhild Nygaard 

Johanna Myhrstuen 

Frida Dybvig Haugen

MATERIALFORVALTER
Petter Andersen 

E-post: petter@haslumhk.no
Mobil: 90 74 82 87

OPPMANN

Terje Halvorsen
E-post: 
tghalvor@hotmail.com
Mobil: 93 23 33 39

For kontakt med medisinsk apparat, materialforvaltere eller øvrige personer i Haslum-systemet; bruk post@haslumhk.no.